Safety Scan

Software

SafetyScan software je výkonný bezdrátový monitor sítě a analyzér, který vám umožní sledovat a prohlížet jakoukoliv bezdrátovou 802.11 a / b / g / n komunikaci kolem vás.

Systém detekuje a zobrazuje všechny bezdrátové přístupové body a stanice v dosahu příjmu a poskytuje důležité informace o každé z nich.

SafetyScan software je komplexní a cenově dostupný nástroj pro administrátory LAN, bezpečnostní profesionály, policii, síťové programátory.

Aplikace vyžaduje systém Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 a kompatibilní bezdrátový síťový adaptér. SafetyScan software může být také použit pro zachycení Bluetooth komunikace.

Specifikace
SafetyScan software poskytuje následující funkce:

skenování pro WiFi stanice a přístupové body. Zachytí 802.11a, 802.11b, 802.11ga 802.11n WLAN provozWEP nebo WPA klíče specifikuje a dešifruje šifrované K. Zobrazí podrobné per-uzly a na kanálu statistik zobrazí detailní statistiky přípojek IP: IP adresy, porty, zasedání, atd.rekonstrukce relací TCP konfigurace alarmů, které vás mohou informovat o důležitých událostech, detekce podezřelých přístupových bodů, vytvoření protokolů sledování, využití šířky pásma, prohlížení zachycených a dekódovaných údajů v reálném čase, vyhledávání řetězců nebo hex údajů v obsahu zachycených dat v režimu offline, načítání a zobrazení zachycených souborů.

Provádíme  etický hacking a penetrační testy pro klienty kteří chtějí otestovat bezpečnost webových stránek.
Součástí testů firemní informační struktury může být i využití sociálního inženýrství:

Phishingový test
Telefonický test
Test s přenosnými médii
Pokus o fyzický průnik

V současné době, kdy cena informací neustále roste, tyto testy představují základ nejen firemní datové bezpečnosti.